קורס חינמי זה מעביר אותך צעד אחר צעד ביסודות ובכל שלב עליך לענות על שאלה פשוטה: כמה נוח לך ליצור אתר? היום תלמד כיצד ליצור בלוג בקלות בעצמך ולהקים בלוג וורדפרס. ריכזנו עבורכם כמה מהפוסטים הטובים ביותר לבלוגים למתחילים ב -13 שיעורים המפרטים כיצד פתחתי את הבלוג שלי והרווחתי כסף. זהו מדריך צעד אחר צעד כיצד התחלנו לכתוב בלוגים ולהבין מה דרוש בכדי להפוך את הבלוג שלך לרווחי.

אם אינך מוצא שם טוב מיד, אל דאגה ודלג על שלב זה ובחר שם דומיין לפני שתפתח את הבלוג שלך.

אם תבחר ב- Bluehost, פשוט בצע את השלבים הבאים כשאתה פותח בלוג ותתחיל לעבוד תוך זמן קצר. פשוט עקוב אחר השלבים ובצע אותם ומלכתחילה תלמד כיצד לפתוח את הבלוג שלך כעסק. אם בחרת במארח Blue, עקוב אחר שלב זה בסעיף "כיצד לפתוח בלוג" כדי למצוא את הדרך הנכונה להתחיל. עכשיו, כשתדע לפתוח בלוג, הגיע הזמן לעבוד על הכנסת תנועה לבלוג שלך. אתגר דוא"ל זה יראה לך כיצד להגדיל את תנועת הבלוגים שלך בכמה צעדים פשוטים. לאחר שתקינו את הבלוג, תוכלו לתקן את כל השגיאות שעלולות לסלק מבקרים.

הקפידו לתפוס את הספר האלקטרוני החופשי שלי לבלוגים, בו תוכלו ללמוד ליצור תוכן מעולה, להשיג תנועה ולייצר רווחים מהבלוג שלכם. כדי להניע אותך כיצד לפתוח בלוג משלך, הרשה לי לחלוק איתך דוח הכנסה אמיתי על בלוגים. ברגע שיצרת את הבלוג שלך והתאמת אותו לטעמך, ייתכן שאתה תוהה כיצד תוכל להרוויח כסף מהבלוג החדש שלך. עכשיו שלמדת איך לפתוח בלוג, אני רוצה שתדע איך אתה באמת יכול להרוויח ממנו כסף. בשלב 1 לעיל דיברתי על חקר פוסטים אחרים בבלוג כדי למצוא נישה לבלוג שלך. לאחר שבחרתם בבלוג הנישה הנכון, עליכם להפוך את הבלוגר שלכם לבלוגר. כדי לפתוח בלוג, תחילה עליך שם דומיין ומקום בו תבלוג. מארח בלוגים הוא חברה המאחסנת את קבצי הבלוג ושולחת אותם למשתמש כשהוא מזין את שמו.

חבילת אירוח רגילה כוללת שם דומיין והופכת את הבלוג לפשוט מאוד. זה זמין במגוון פורמטים כולל Windows, Mac, Linux ו- Windows Phone.

אם אתה פותח בלוג ב- Bluehost, יש להם כזה – לחץ על התקן WordPress, שנפטר מכל הניחושים. לאחר הגדרת WordPress, תוכלו להתאים אישית את מראה הבלוג כך שיהיה משלכם ולהתחיל לכתוב בלוגים. נתנו לצוות שלנו ליצור בלוג וורדפרס כדי שתוכלו להשיק את הבלוג באופן רשמי, וברגע שתכננתם והתאמתם אותו אנו מוכנים להשיק את האתר שלכם. אם אתה מוכן ליצור את הבלוגים שלך, בצע את הצעדים הבאים לרכישת בלוג מתארח.

אם אתה רוצה לפתוח בלוג ברצינות, עליך להתחיל במוקדם או במאוחר, אבל אתה יכול לפתוח את הבלוג שלך בהקדם האפשרי. אם אינך מוכן לשלם עבור שירות מלא או שם דומיין מותאם אישית, עליך להתחיל בשירות אירוח בתשלום. אתה יכול גם לפתוח את הבלוג ב- Bluehost מבלי לשלם עבור השירותים המלאים או תחומים ושמות מותאמים אישית.

אם אתה מתכנן לפתוח בלוג ב- Bluehost ומעוניין ללמוד עוד על יסודות וורדפרס וכיצד לפתוח בלוג בוורדפרס, המשך. זה אולי הרבה לקרוא, אבל אשתף את כל מה שכל בלוגר חדש צריך לדעת לפני שתתחיל את הבלוג שלך בשנת 2021. כיצד לכתוב תוכן, להשיג תנועה, להרוויח כסף באמצעות בלוגים ועוד על שירותי אירוח הבלוגים הטובים ביותר של WordPress.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות לפני שאתה נכנס לשידור חי עם הבלוג שלך הוא להגדיר את אירוח אתרים ואת שם הדומיין שלך ולהתקין את וורדפרס. לאחר התקנת וורדפרס באתר שלך, אתה רק צריך להתחיל לכתוב בלוגים ולכתוב על ידי הוספת פוסטים חדשים. הכנה לתחילת הבלוג שלך: בלוגים קלים, אך ראשית זה חשוב, אז וודא שיש לך את הבסיס הנכון.

לפני שתכתוב את פוסט הבלוג הראשון שלך, עליך להגדיר את מערכת אירוח הבלוגים שלך וניהול תוכן. אנו נתמקד כיצד לפתוח בלוג עם וורדפרס בהמשך, אך לעת עתה חשוב לבדוק את השלבים הללו. לפני שתיצור את הסיסמה שלך, Bluehost ידריך אותך בדיוק מה שאתה צריך לעשות כדי לפתוח את הבלוגים שלך. עבור בלוגים המתארחים בעצמך, עליך לקחת את תוכנת הבלוגים שלך ולהתקין אותה באחסון אתרים משלך.

 

לפתוח בלוג
לפתוח בלוג צילום pixabay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *