הנה בלוג שעוזר לאנשים לפתח בלוג משלהם בוורדפרס ומציע עצות והדרכות בנושא פיתוח אתר וורדפרס. מאמר זה מכיל טיפים וטריקים להפעלה בפלטפורמות בלוגים שונות כמו וורדפרס או ג'ומלה.

בלוגר הוא האדם שבבעלותו, מנהל ומתחזק בלוג, והבלוג יכול להיות פרטי ברוב המקרים, או בחלק מהמקרים ציבורי, כגון דף פייסבוק ציבורי, חשבון טוויטר או בלוג. בחלק מהארגונים יש בלוגים שנכתבו על ידי מנהיגיהם, אך בפועל, פוסטים רבים בבלוגים נכתבים על ידי כותבי רפאים שכותבים בסגנון המחבר.

רוב הבלוגים מבוססים בעיקר על טקסט, אך ישנם בלוגים הכוללים מגוון מאמרים ווידג'טים לאורך כל היום. המראה והתחושה של בלוג משתנים עם הזמן, ובהתאם ללוח הזמנים של פרסום בעל הבלוג, התוכן של כל בלוג יכול להציע משהו חדש כל כמה ימים.

הקדיש זמן כל יום להראות לקוראים הנוכחיים שלך שאתה מעריך אותם, ותגלה שהם יעזרו לבלוג שלך לצמוח. נסה למצוא קוראים חדשים, אך אל תשים קישורי מנוי / הצבעה על כל העמוד הראשי, מכיוון שאתה צריך שיהיו אנשים שכל כך אוהבים את הבלוג שהם יתעלמו ממנו כשהם שם. מכיוון שבלוגים בהגדרתם באינטרנט, הם יכולים להיחשב מרושתים ומרושתים חברתית.

אם אתה רוצה שתוכן הבלוג שלך ישמש את מטרתו (כלומר ייצור תנועה, לידים ומכירות), הוא צריך להגיע לקהל שלך ולאלץ אותו לנקוט בפעולה. אם אתה מבין טוב יותר את הקהל שלך, תהיה לך מושג טוב יותר איזה תוכן בבלוג יהדהד איתם, וזאת התחלה טובה כשאתה כותב פוסטים בבלוג.

לאחר מכן, הוסף מנוי (CTA) לבלוג שלך או במקום אחר בכותרת התחתונה של האתר שלך כדי להקל על אנשים להירשם. סיים את פוסט הבלוג שלך, הירשם לרשימת הדוא"ל שלנו, עקוב אחרינו בטוויטר וסיים אותו בפוסט באתר המדיה החברתית המועדף עליך כגון פייסבוק, טוויטר או אינסטגרם.

מערכת הבלוגים שלנו תומכת גם בשימוש בתוכנת לקוח הבלוגים העצמאי שלנו, המאפשרת למחברים לכתוב מאמרים במצב לא מקוון ולהעלות אותם במועד מאוחר יותר. כלי הבלוגים שלנו מציע אפשרות לשלוח את התרומות שלך בדואר ישירות לבלוג שלך.

יש גם דרך חכמה עבור מחברים של בלוגים אחרים להשאיר הערות מבלי לבקר בבלוג שלך. הרעיון הזה באמת חכם ומייחד את הצד של ג'ו מבלוגריות מומיות אחרות. דרך חכמה להעניק השראה לבלוגרים אחרים, לצלול ולהשתמש במה שהשתמשתם בו כדי ליצור בלוג אוכל מצליח! אם אתם מוכנים לצלול, בקרו בהדרכת בלוג התחלנו, שם נראה לכם כיצד לפתוח את הבלוג שלכם תוך 20 דקות בלבד בחינם! אם אתה עוקב מקרוב אחר המדריך הזה, תהיה לך הזדמנות להקים בלוג משלך תוך 30 דקות או פחות! ברגע ש- WordPress מותקן באתר שלך, אתה רק צריך להתחיל לכתוב בלוגים ולהתחיל לכתוב על ידי הוספת פוסט חדש. אם מישהו רוצה לשלוח trackbacks לבלוג הוורדפרס שלו מכיוון שתוכנת הבלוגים שלו אינה תומכת ב- pingback, הוא יכול להכניס את url ה- trackback למסך שלאחר העריכה שלו. הסיבה לכך היא שזהה להגדרת עריכה, אך עם הקצה המצורף ולא עם תחילת העריכה.

אני חושב שהטראקבקים טובים יותר מכיוון שקוראי הבלוג של אדם A יכולים לפחות לראות מה יש לאדם B להגיד ואז להחליט אם הם רוצים לקרוא עוד ולכן ללחוץ על הבלוג שלהם. אחד הדברים הראשונים שתעשה במחקר הבלוג שלך הוא לבדוק כיצד פרסומים אחרים כתבו על הנושא שלך. השירות מספק לא רק חדשות מאתרים מבוססים, אלא גם חומר למחשבה – בלוגים פרובוקטיביים. זו יכולה להיות דרך נהדרת לאסוף מידע על מה שאנשים היו רוצים לקרוא ועל מה שקראתם, שיעזור לכם להרחיב את הבלוג שלכם.

למעשה, אם נעשה נכון, הבלוג שלך הוא כנראה החלק החשוב ביותר באסטרטגיה השיווקית שלך. על ידי כתיבת תוכן ירוק-עד יותר ובניית פונקציית החיפוש שלך, הפוסטים שלך יהוו בסופו של דבר אחוז גדול יותר מתעבורת הבלוגים והאתר שלך יתגלה ויבקר על ידי קהל היעד שלך. הודעות הבלוג שלך הופכות תכופות יותר וטובות יותר, וייתכן שתוכל לזכות בזכויות הלקוחות והלקוחות בצורה הרבה יותר יעילה מאשר לעשות את זה לא נכון, כמו למשל בפוסט אחד בבלוג.

עיין ברשימה המקיפה שלנו של משאבי בלוגים שיעזרו לך להריץ ולפתח את הבלוג החדש שלך. אם אתה רציני במאמצי הבלוגים שלך, כנראה שתעדיף להשתמש בדומיין שלך במקום בהתקנה עצמית של WordPress. לעיתים קרובות אינך זקוק לבסיסי וורדפרס, אך באפשרותך להפעיל את הבלוג שלך עם כל תוכנת בלוג, והוא יכול להתארח על ידי שירות אירוח בלוגים ייעודי או להתארח בשירות אירוח אתרים הרגיל שלך. אני ממליץ לך לשמור על המידע האישי שלך ובכל מקרה, לבצע גיבויים אוטומטיים כך שהאתר שלך יישמר במקרה של כשל או היעלמות, כדי שלא תאבד ממנו הרבה.

בלוגים
בלוגים צילום pixabay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *