אם אני מרגיש שהבלוג שלי מכסה כמעט כל נושא תחת השמש, אני לא חושב שהגעתי לרעיון ייחודי לפוסט בבלוג. אני כותב בלוגים מאז 2009 ולעתים נדירות מקפיד על רעיונות לבלוגים, אבל אני תקוע בזה. הבעיה היא שאני כותב על בלוג שנמצא כל הזמן בראש שלי בתיקיית העיצוב.

למרבה הצער, משאבים מקוונים רבים מציעים שתוכל למצוא רעיונות לפוסטים בבלוג על ידי גלישה בתגובות מדיה חברתית, שליחת סקרים או אפילו שימוש במחולל רעיונות לבלוגים. יכולתי לייעץ לקוראים שלי ללכת לצוד נבלות דרך הבלוג שלי, למצוא דברים מסוימים בכל פוסט בבלוג ולספר לי מה הם מצאו. אוורור המטרות האישיות שלי ורשימות הדלי עשוי לעורר רעיונות אחרים לפוסטים בבלוג בזמן שאני כותב, אבל זה בערך זה.

רעיונות אלה לפוסטים בבלוג מיועדים לבלוגרים מתחילים ומנוסים, אם כי כולם יכולים להשתמש בהם היטב. חלק מהרעיונות יוסיפו ערך לבלוג, לאתר שלך או ללקוחות שלך אם הם מיושמים מתוך תשוקה ושכנוע, אך אחרים מורכבים כל כך עד שיידרשו ימים ואף שבועות לפרסום. אלה פוסטים בבלוג ליצירת פוסטים שנמשכים 5 דקות כל אחד, וחלקם רעיונות לפוסטים שנמשכים יום או אפילו שבוע.

אם אתה עדיין נאבק באיך לעקוף בלוג נישה, שיתפתי כמה רעיונות כדי להתחיל את המיצים היצירתיים שלך ולהתחיל מאפס. גם אם אתה כבר בבלוגים באופן קבוע, אנו מקווים שהדבר נתן לך מושג מה אתה צריך לחשוב כמקור לרעיונות תוכן כדי לשמור על רעננות הבלוג שלך, מעניין ויעיל. השתמשו ברעיונות ובמאמרים בנישת הבלוגים הללו כהשראה, ורוב הסיכויים שתמצאו מספר דרכים ליצור נישות חדשניות לבלוג משלכם.

טיפ אחד שאני יכול לתת לכם הוא שכמעט כל נישה בבלוגים יכולה להיות מכוסה על ידי פוסט בבלוג שקשור להרוויח כסף. הנה עוד עזרה כאן אם אתה רוצה לראות כמה מאמרים שיש לי בבלוג שלי על איך להרוויח כסף באמצעות בלוגים.

אחד הנושאים שתוכלו להפיק מבלוג סגנון החיים שלכם הוא סוג התוכן שתכתבו ותייצרו בבלוג שלכם. נישת הבלוגים שלך היא שילוב של מה שאתה כותב עליו וסוגים אחרים של תוכן שנוצר בבלוג, כמו גם את החיים האישיים שלך.

אם אתה רוצה לחשוב על כמה רעיונות לבלוגים במהירות, אתה יכול לחפש בגוגל "רעיונות לבלוגים", "בלוג סגנון חיים" או "נושא בלוג סגנון חיים." אתה יכול לכתוב באופן ספציפי על מה שאנשים יכולים לצפות ממך, על מה אתה כותב בבלוג ואיזה סוג תוכן תטמיע. זה אולי נראה כמו הרבה עבודה, אבל זה ממש לא כל כך הרבה עבודה, במיוחד עבור בלוג.

אתה יכול אפילו ליצור סדרת בלוגים המפצלת את רשימת הקישורים החובה שלך, כך שכל בלוג מכסה נושא יחיד. זיהוי נושא הליבה שלך ישלח אותך למסע למצוא רעיונות נוספים לבלוג שלך. מצא פוסטים בבלוג של חברות ובלוגרים אחרים וקדם אותם בפוסט בבלוג כדי להוסיף ערך. שמור קישור למאמר זה אם יש 75% או יותר נושאי בלוג שישמחו את הקהל שלך.

האתגר עם רעיונות לפוסטים בבלוג הוא להוסיף ערך לקוראים שלך, אז פשוט צור נקודת מבט ייחודית לכל רעיון או נושא שאתה מכסה. אתה יכול ליצור פוסטים מועילים בבלוג שקוראים רוצים וכאשר לוח הכניסה נכנס פנימה, סמן את העסק ששימש את הדברים עבורך.

בדוק מה קורה ומה אנשים מחפשים כדי לקבל רעיונות ליצירת תוכן לבלוג שלך. ראה מה קורה בענף שלך, אז אני מקווה שתמצא כמה רעיונות בנושא בלוג. אל תשכח לשתף את רעיונות הבלוג היצירתיים ביותר שלך בפייסבוק ובטוויטר.

האם יש רעיונות שיעזרו לך לפתח תוכן יצירתי חדש לבלוג שלך? אלה כמה רעיונות למקרה שאתה מרגיש שרוף מעט, זקוק לעוד השראה לבלוגים או רוצה לחלוק קצת השראה עם הקוראים שלך. להלן הבאתי לך רשימה של רעיונות הבלוג היצירתיים ביותר שלי בשנים האחרונות.

אם אתה מעוניין בבלוגים אך פשוט לא מצליח לחשוב על נושא, עבור לרעיונות סיעור מוחות. כשמתכוננים לבעיות מזג אוויר ומזג אוויר, תוכלו לכתוב על הדברים שמורידים אתכם, כמו מזג האוויר, תחזית מזג האוויר או תחזיות מזג האוויר.

ישנם הרבה רעיונות מעולים לבלוגים למחברים בתגובות הפוסטים של אנשים אחרים. אם אין לך מושג מפרשני הבלוג שלך, חפש הערות במקום אחר. במקום זאת, עליך לקרוא בלוגים מבלוגרים אחרים בנישה שלך, כגון מאמר זה מהניו יורק טיימס.

רשימה זו של 40 רעיונות לפרסום בבלוג אמורה לעזור לך לפרוץ את חסימת המחברים שלך וליצור מספר פוסטים מאוד מרתקים לבלוג שלך. אתה יכול גם לכתוב פוסט בבלוג לבלוג התמונות שלך, ולהתמקד כיצד ישנן דרכים שונות להשתמש בתמונות מעורבות בהפעלות שלך. להלן 123 רעיונות לפוסטים בבלוג המסווגים לפי נושאים ומותאמים להעברת תוכן לבלוג שלך למשך שנה.

רעיונות לבלוגים
רעיונות לבלוגים צילום pixabay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *