כשמדובר בהשתלות שיניים, השאלה הנפוצה ביותר שאנו מקבלים ממטופלינו היא: "כמה הם עולים? אחת השאלות הגדולות ביותר ששואלים את עצמם רופאי השיניים בעת השתלת שן היא כמה זה עולה. ברגע שאתה מבין את היסודות של מלא השתלת פה, ניתן להעריך את החיסכון בעלויות. אין זה מפתיע שיש יום של שיניים מלאות להשתלות שיניים ולמטופלים בשיניים תותבות, אבל מה לגבי תותבות?

זה משתנה בהתאם למצב הקליני ולמקום של הטיפול

אך בהחלט צריך להיחשב כהליך הכנה הכרחי לפני שתקצב תקופת השתלת שיניים. זכור כי עלות התאמת השתלות השיניים שלך להשתלות תותבות מלאות ותותבות זהה. תרופות הרגעה והרדמה הרצויות משתנות בין מטופל לחולה. המטופל תלוי במצב הקליני של הטיפול ובמיקום.

עלות השתלת שיניים תלויה בגורמים רבים

כולל מקום ביצוע הניתוח, רופא השיניים אשר מגבש את הניתוח, ניסיונו בביצוע ההליך, החומר בו נעשה שימוש וכמות ביטוח השיניים שיש לך. זה תלוי גם במספר השתלים הנדרש, בסוג עקירת השן ובהשתלת העצם הנדרשת. עלות השתלות שיניים תלויה בגודל החלק (כולל שתלים, סמיכות, כתרים וכו '), עלות העקירה (הכוללת הסרת שיניים, השתלת עצם, השתלות עצם או השתלות מוח עצם) וגורמים נוספים. סט שלם של השתלות שיניים מחליף שן קבועה פגומה ומחליף את כל החלקים, כולל שתל, תמיכה וכתר, במשך 10-15 שנים בסך הכל.
למידע נוסף אודות מחירי השתלת שיניים כדאי להעיף מבט ב- beyondsmile.co.il
לעוד פרטים על מחירי השתלת שיניים והשתלת שיניים מחיר מומלץ לבקר באתר beyondsmile.co.il

אם יש לך שאלות לגבי עלות השתלות שיניים או שברצונך לברר אודות ביטוח שתלים

אנא התקשר אלינו. אנו ניפגש איתך ועם רופא השיניים שלך בכדי לדון בעלות כל הליכי השיניים, כולל שתלים, במהלך התייעצותנו בפגישת אזור גרינווד. בקש מצוות ההשתלות שלנו עצות כיצד CarePlus יכול לעזור לך במחיר השתלות השיניים שלך וכיצד הוא עובד בביטוח שלך. אם אתם שוקלים השתלות שיניים או השתלות שיניים באזור בוורלי הילס, אנא צרו קשר עם צוות השיניים שלנו בטלפון (888) 662-5555 לקבלת מידע נוסף. בהמשך אנו נפרט ביתר פירוט מה יכולה להיות דרך לחסוך בעלויות השתלות השיניים שלך והליכי שיניים אחרים באזור בוורלי הילס.

לפני שנדבר על דרכים למצוא השתלות שיניים חסכוניות

נפרט יותר על אופן הצבת השתלות שיניים ומה בדיוק הם מושתלים. שתלים דנטליים של Selb-Day הם טכניקה המשמשת להצבת השתלת שיניים במקביל למשיכת השן. טכניקה זו ידועה גם בשם השתלת שיניים מיידית. במקום להחליף כמה שיניים בשתל שיניים אחד בכל פעם, משתמשים בתג שיניים, בו מוחלפות השיניים התחתונות והעליונות של המטופל ליצירת גשר קבוע להשתלת השיניים. אם הכל נעשה ביום אחד, לאחר שהצמדת השן הקבועה יש לך 3-4 חודשים לרפא לפני שאתה מורח אותה. האפשרות השנייה היא תיקון השיניים של השן התחתונה או העליונה או אחת מהשיניים האחרות בגוף במהלך תהליך ההשתלה.

קבלת השתלת שיניים אורכת יותר מביקור אצל רופא השיניים ולמעשה יכול לקחת מספר חודשים עד שההתקנה והרפאה של השתל מלאים.

בשתלים דנטליים חכמים אנו יודעים כי ברצונך להשתלת שיניים שאינה שוברת את הבנק

אנו יודעים כמה התקציב שלך יכול להיות צפוף ואם אתה או מישהו קרוב לך מחליף שן חסרה או מודאגים מהעלות הגבוהה של השתלות שיניים, אנו מקווים שתמצא פיתרון שיהפוך השתלות שיניים חסכוניות למציאות. השתלות שיניים יקרות ומשנות חיים ולכן אנו רוצים לוודא שכמה שיותר חולים יוכלו להרשות לעצמם. אם אתה זקוק למספר שתלים או לעבודה בניב מלא ומחפש מקום טוב להשתלת שיניים, אנו ממליצים לשקול תיירות שיניים. מומחים להשתלות שיניים יכולים להחזיר לכם את החיוך היפה בשבריר מהעלות של ניתוח שיניים מסורתי, ואף פחות. ד"ר פז, ייתכן שאתה תוהה כיצד אנו מחשבים מחיר כה נמוך עבור השתלות שיניים.

כפי שכבר הזכרנו

עלות השתל תלויה במידה רבה בכמה גורמים שונים. חלקים מסוימים בתהליך ההשתלה בנויים, כך שהמחיר לא משתנה יותר מדי כאשר מסתכלים על עלות השתלות שיניים במנהטן. אחד הדברים שאנחנו עושים כדי להבטיח שתקבל את העלות הנמוכה ביותר האפשרית הוא לבקר במרכזי ההשתלות הדנטליות המוכרות שלנו בניו יורק.

נוהלי שיניים בחברות נוטים להציע השתלות שיניים בעלות נמוכה בהרבה מאשר רופאי שיניים פרטיים בעיר ניו יורק

המחיר הממוצע של השתלת שיניים משתנה, אך עבור שן בודדת הוא בדרך כלל עולה כ -4,800 דולר ויכול לנוע בין 1,500 ל -6,000 דולר ליותר משן אחת. כתרים מוסיפים לעלות ההליך המושתל בין 1,000 ל -2,000 דולר לשן. השתלות שיניים עולות בערך אותו דבר עבור כל שן בארה"ב כמו עבור שאר השיניים.