השכרת סכום לאירועים הוצגה במהלך הצילומים המעוצבים האחרונים שלנו, שם עיצבנו עיצובי חתונת בוהו וסתיו. עבדנו ליצור השכרות צלחות וכוסות בדגמים שונים עם מראה בהשראת אהבתנו לתחום ואוסף השכרת אירועים .

הוספנו קצת רומנטיקה על ידי שילוב תוספים מזהב ואפור לעיצוב המושלם. סיפקנו מספיק ברק עם לב פרחוני יפה, עלי כותרת ושדות שקשרו הכל ביחד.
למידע נוסף על השכרת צלחות וכוסות לאירועים והשכרת ציוד לאירועים נא לגשת לאתר idans.co.il

המפלט השני החזיר את שולחן הגשה הקלאסי עם טוויסט חדש על הקלאסיקה הישנה. מבטאים בהשראת וינטג 'כמו זהב וכסף משלבים מראה אלגנטי עם פיסת מרכז מעוטרת וילדותית של פלוריסט מכושף שגרם לכולם לנחול.

שמור על זה פשוט ונקי עם ערכת השולחנות בוטצ'ר הכוללת ערכת צבעים פשוטה בשחור לבן עם רקע לבן. המפלט השני הוא שולחן בוטצ'ר הקלאסי עם חלק כפרי, אמנותי עם ידיות מעוטרות

כלי הזכוכית עולים בערך 40 סנט ליחידה והם זמינים בצבעים ובגדלים שונים, משחור לבן ועד זהב וכסף. ארונות זכוכית עולים כ- 30 סנט כל אחד ויכולים להגיע לחמישה דולר ליחידה.

זהב זהב עם קצוות מעוטרים עולה כ 50 סנט לחתיכה

והגרסה הזולה ביותר היא הגרסה הסטנדרטית בצבע לבן או שמנת. הסין המעוטר עם שפת זהב עולה כ 75 סנט כל אחד, זהב וכסף עם שפה כסופה כ 60 סנט כל אחד. במקום לשכור, ישנם זוגות שבוחרים בסכו"ם ובמזווה שלהם, עם סט של שש כוסות יין בעלות של כ -4.99 דולר לכל אחד. השכרת מצעי שולחן לחתונות עולה בין $ 10 ל- $ 20, תלוי בגודל השולחן ובאיכותו.

אם ברצונך להזמין כלי זכוכית או השכרות אחרות לאירועים

שלח אלינו בקשה מקוונת והציע הצעה. אם תעשה זאת, בקש את מלאי הסכו"ם וכלי האבן של המשכיר לפני חתימת החוזה. הכותנה תמיד נחמדה הרבה יותר ויכולה לדרוש רשימה של כל סוגי המשקפיים השונים העומדים למכירה במלאי שלך. הקפד לשאול את הקייטרינג לפני שאתה מוכן לבצע השכרה מכיוון שהם עלולים לגרום לעיכובים רבים.

יש לנו גם מומחה אירועים ייעודי שיעזור לכם לבחור את הכלים המתאימים לאירוע שלכם

אתה יכול אפילו לארגן מקום לדמה באולם התצוגה שלנו כדי לדמיין איך ייראה השולחן שלך עם חתיכות מרכז פשתן. אנא צרו קשר עם הצוות שלנו לקבלת כל המידע באתר https://idans.co.il למידע נוסף על השכרת ציוד האירועים שלנו.

הכיסאות הקלאסיים הם הדרך המושלמת להלביש בסביבה נינוחה יותר ולשמור על העיצוב הכללי רשמי יותר תוך שמירה נפלאה. חזרה לכיסאות בכורסאות האוכל של הארלין, יחזירו את האורחים למקום שבו השכרת חלומות זו תכין אותך לסצנה שלך.

הפוך את מסיבת החגים של נאשוויל

פרנקלין, טנסי לזרוח עם השכרת מסיבות זהב וכסף. הפוך את פשתן לזרוח על ידי הנחת צלחת הקוקטייל שלך – צלחות פשתן מכסף עלה ואפילו שולחן המזנון יוסיף זוהר חורפי לחגים ולמפגשים שלך. הוסף את הסט שלך לנוף שולחן בהשראת ארץ הפלאות החורפית והוסף אותו לסט עם מפת כסף וזהב, סכו"ם כסף או אפילו צלחת זהב או כסף.

שקול לנסות מגוון כוסות שמפניה מיוחדות 

תוכל להשתמש בהן ביום חתונתך, להכין טוויסט ואז לשמור אותן למזכרת למשך שארית חייך. אתה יכול לשכור את רוב הכלים, הכוסות והסכו"ם ולקחת את אוהל האירועים היהלומים בכל אחד מהמקומות שלנו בנאשוויל, פרנקלין, טנסי.

אין צורך להשכיר סכו"ם וסכו"ם

שכן קייטרינג ומסעדות כמעט תמיד מוכנים לשכור אותו. 
סכו"ם או עץ כבר אינם נחוצים להשכרה, שכן בדרך כלל קייטרינג או מקום מוכנים לספק אותו.

אם ברצונכם לשכור התמחויות

עדיף להזמין שכירות, מכיוון שתוכלו לשוחח עם הקייטרינג או המקום כדי לראות אם הם מוכנים לבצע הזמנת שכירות ולהשלים את ההזמנות הקיימות שלהם. אם אתם מתכננים חתונה משלכם, דאגו לארגן הכל מראש כדי שלא תצטרכו לזרוק זאת בעצמכם. בדרך כלל בעל הבית מספק את הסכו"ם והסכו"ם במיכלים, נקיים ומוכנים לשימוש. אתה יכול לעשות את אותו הדבר לחתונות, אם כי אתה לא יכול להשקיע זמן בחיפוש אחר חשבונות חיסכון אם אין לך מקום לאחסן אותם.